W zeszłym tygodniu pisaliśmy o nowościach w ZARA HOME dla dorosłych - TUTAJ. Dziś pokazujemy jesienno-zimową kolekcję dla dzieci.

Szczególnie spodobała się nam jej pierwsza część w leśnym wydaniu. Inspiracje? Las i jego mieszkańcy, spędzanie czasu na świeżym powietrzu, budowanie domków na drzewie, piesze wędrówki w górach i przejażdżki bryczką. W kolekcji utrzymanej w ciepłych barwach charakterystycznych dla jesieni (rudości, brązy, pomarańcze, zgniłe zielenie) lisy, szopy, sowy i inne zwierzęta z lasu zdobią tekstylia i akcesoria wypełniając świat dzieci kolorami i radością. Walizeczki w grzybki i sarenki, pościel z leśnymi ulubieńcami to nasz wybór!

Druga część kolekcji, idealna dla małych geniuszy twórczych, oscyluje wokół robotów, samochodzików na pedały i innych wynalazków. Tu z kolei w kolorystyce dominują niebieskości i szarości. Mamom i tatom małych majsterkowiczów radzimy zerknąć na użyte w kampanii zdjęcie sypialni. Pod piętrowym łóżeczkiem znajdziemy tu wspaniale zaaranżowany mini warsztat. Świetna inspiracja!

Oczywiście w kolekcji ZARA HOME Kids jak co sezon znajdziemy akcesoria łazienkowe (ręczniki, dywaniki, kubki na szczoteczki, wieszaczki) oraz zastawę stołową z melaminy.