Szale w świecie wnętrz? To propozycja od Acne Studios. Szwedzka marka w charakterystyczny dla siebie sposób bawi się jednym ze swoich najbardziej charakterystycznych i pożądanych produktów. Tym razem szale od Acne zmieniły się w duże narzuty - koce oraz poduszki. Kolory charakterystycznych tekstyliów przeniesiono także na kubki.

Czytaj także: Acne Studios w Mediolanie

Tekstylia zostały wyprodukowane z różnych szalików Acne Studios: konkretnie z modeli Canada, Kelow i Cassiar. I tak powstał ogromny (200x215cm) patchworkowy pled z frędzlami, miękki i przytulny, w sam raz na zimowe chłody. Do tego stworzono dwie poduszki (mała 50x50cm i duża 50x90cm) idealne do popołudniowego relaksu. Dopełnieniem tej kolekcji są dwa ręcznie robione, ceramiczne kubeczki. Kolorystyka? Żywa, energetyzująca, również inspirowana kultowymi już szalami. Mamy tu więc słoneczny żółty, koralowy, odrobinę fioletu, błękitu i kratę. 

Kolekcja pojawi się w sprzedaży online oraz w wybranych salonach Acne Studios od 6 grudnia. Brzmi jak dobry pomysł na mikołajkowy prezent dla miłośników marki.