Kampania wiosenno-letniej kolekcji marki Tine K Home to jedna z piękniejszych wnętrzarskich sesji zdjęciowych, jakie widzieliśmy tej wiosny. Fotografie zrobiono w pięknym, designerskim hotelu La Granja Ibiza, oczywiście na Ibizie. Po ich obejrzeniu z miejsca zatęsknicie za wakacjami. 

Co mamy w kolekcji wiosna-lato 2017 od Tine K Home? To, co ostatnio kochamy najbardziej czyli rattanowe meble, klosze lamp z bambusa i drewna, lniane obrusy i podkładki, piękne szkło, pościel, poduszki. Do tego oczywiście ceramika - kamionkowe misy i talerze, porcelana z wyrazistym wzorem. Są też i tak charakterystyczne dla lata plecionki z trawy morskiej pod postacią koszy, koszyków, mat i dywanów. Wszystko w stylu boho-chic! Już czujemy tę niezobowiązującą i niewymuszoną letnią atmosferę. 

Na filmiku z bliska zobaczycie miejsce, w którym powstały te fantastyczne zdjęcia. Może to pomysł na miejsce letniego wypoczynku? W każdym bądź razie warto obejrzeć i zaczerpnąć trochę wnętrzarskich, kulinarnych i turystycznych inspiracji.