Nowa kolekcjaIKEA SOMMAR 2018 wprowadzi do domu, na taras i balkon wakacyjną atmosferę. Tegoroczna seria składa się z mebli ogrodowych, oświetlenia zasilanego energią słoneczną, tkanin w oryginalne wzory i akcesoriów w energetycznych barwach. W kolekcji znajdziecie między innymi rzeczy przydatne na letnim pikniku: kosze, termosy, przenośne grille i maty. Ten sam zestaw sprawdzi się też podczas ucztowania na tarasie. Wystarczy wzbogacić go o stołowe lampy i lampiony, naczynia z wesołym wzorem w klimacie etno, obrusy i świece. Przyda się też sofa ze specjalnym schowkiem na przechowywanie dodatkowych poduszek i koców.

Na czym zawiesiliśmy oko na dłużej? Na kwiatach, których ostatnio ciągle nam mało. Turkusowe doniczki SOMMAR dodatkowo wydobędą ich urok. Dobrym pomysłem są też druciane kwietniki - stojaki na donice. To będzie sprzedażowy hit, jesteśmy tego pewni!
 

Tegoroczna letnia kolekcja zachęca, by zwolnić tempo i cieszyć się każdą chwilą domowych wakacji. Główną ideą, która przyświecała projektantom IKEA przy jej tworzeniu, było przekonanie, że niezależnie od pogody, odpoczywać można we własnym domu, przedłużając wakacje na wiele miesięcy. - mówi Małgorzata Jezierska, Specjalista ds. PR, IKEA Retail w Polsce.  Kolekcja dostępna jest już w sklepach IKEA