LEMON RESORT SPA:

W Gródku nad Dunajcem, pięknie położony; wśród wzgórz i lasów, na cyplu Jeziora Rożnowskiego  mieści się Lemon Resort Spa -  wyjątkowy butikowy hotel. Część hotelowych budynków została odnowiona, inne powstały niedawno nawiązując formą do istniejacej tu modernistycznej architektury. Całość wygląda spójnie, elegancko i nowocześnie. Pokoje są wyposażone w komfortowe meble, a duże okna wspaniale kadrują niesamowite widoki. 

ATRAKCJE: 

Lemon Resort Spa ma dwie prywatne plaże: północną i południową, piękną marinę (goście mogą korzystać z nowoczesnej, luksusowej Tesli 21, stylowej elektrycznej motorówki Delta 600 oraz Solemaranu, rowerków wodnych, kajaków i Deski SUP) . Oprócz wodnych atrakcji na terenie obiektu znajduje się: profesjonalnie wyposażona siłownia,  boisko do squasha,  stół do billarda, kręgle, doskonale wyposażony bar oraz część wypoczynkowa zwana „book&coffe”.
Z okien każdego z apartamentów rozpościera się widok na Jezioro Rożnowskie, a od strony południowej goście mają także widok na Małpią Wyspę -  rezerwat przyrody, który jest domem dla 165 gatunków ptaków.

SPA & WELLNESS:

W Lemon Resort Spa kusi doskonałe Manaw Spa. Nie ma przesady w stwierdzeniu, że każdy znajdzie tu coś dla siebie -   Manaw Spa oferuje liczne zabiegi kosmetyczne, aż 23 rodzaje masaży i 5 rytuałów.  Zabiegi relaksacyjne przeprowadzają tu profesjonalni masażyści z Tajlandii i Bali.

Strefa Wellness także przyciąga hotelowych gości zapewniając: basen z widokiem, podświetlane jacuzzi, tężnię solną z widokiem na Małpią Wyspę  oraz  cztery rodzaje saun (parową, ziołową, suchą oraz infrasaunę).
 
RESTAURACJA LEMON:
 
Na terenie ośrodka działa Restauracja Lemon, która otrzymała prestiżową rekomendację żółtego przewodnika Gault et Milleau. Ponadto Restauracja Lemon, która serwuje bardzo różnorodną kuchnię (znajdziemy tu znakomite owoce morza, świetną jagnięcinę, ale i lubiane  pasty, pizze  i hamburgery) uzyskała certyfikat Menu Bez Glutenu od Stowarzyszenia Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej.  Wszystkie potrawy w restauracji powstają na bazie najlepszej jakości składników i oryginalnych produktów wśród których znajdziemy: przysmaki z Włoch, starannie dobrane lokalne specjały,  co wtorek do restauracji dociera bezpośrednia dostawa małży z Morza Czarnego.
Oprócz wyśmienitych dań serwowanych przez resturację, ucztę dla oczu zapawnia niesamowity widok na jezioro.
 
LEMON RESORT SPA GALERIA>>>>>>Opracowanie: Ela Stasiak