Wydarzenie pod hasłem „Ponadczasowe chwile z najbliższymi”, w którym można było uczestniczyć wyłącznie na specjalne zaproszenie, odbyło się 3 maja w Wappo Hill – rozległej i elegancko urządzonej prywatnej rezydencji należącej do Jeana-Charlesa Boisseta, znanego winiarza i współzałożyciela LVE.

 


Gośćmi specjalnymi wieczoru byli między innymi: międzynarodowa ikona stylu Olivia Palermo oraz znany krytyk winiarski James Suckling, którzy pełnią również rolę globalnych ambasadorów marki LG SIGNATURE. W gronie zaproszonych VIP-ów znaleźli się klienci premium marki LG SIGNATURE, partnerzy handlowi oraz lokalni i międzynarodowi recenzenci win.

 


Aby wprowadzić gości w atmosferę wieczoru, do Legenda i Boisseta dołączył przedstawiciel marki LG SIGNATURE. Gospodarze wspólnie nakreślili historię ekskluzywnego Cabernet Sauvignon: od oryginalnego pomysłu na współpracę po intrygujący opis wina o złożonym bukiecie pełnym intensywnych, bogatych aromatów. Kolejnym punktem programu był prywatny koncert Johna Legenda, podczas którego wielokrotny zdobywca nagród GRAMMY wykonał ulubione przez fanów utwory, między innymi „All of Me” oraz pełne emocji „You Deserve It All”, czyli utwór napisany dla LG SIGNATURE w 2021 roku.

 

Następnie Legend oddał scenę Jamesowi Sucklingowi, który poprowadził specjalną sesję poświęconą przechowywaniu wina, udzielając praktycznych wskazówek oraz przedstawiając szeroką gamę funkcji i zalet chłodziarki do wina LG SIGNATURE. Aby zakończyć wieczór z rozmachem, szef kuchni Jeana-Charlesa Boisseta, Rafael Molina, zaproponował wyśmienite trzydaniowe menu umiejętnie skomponowane z wyśmienitymi winami marki LVE. 

Wino Legend X SIGNATURE dostępne w limitowanej edycji to cabernet sauvignon z rocznika 2018, wyprodukowane w renomowanych winnicach Raymond Vineyards w Napa Valley. Wino zostało przygotowane ze starannie wyselekcjonowanych winogron szczepu Cabernet Sauvignon i wyprodukowane przez Stephanie Putnam, dyrektor ds. produkcji wina w Raymond Vineyards. Legend X SIGNATURE jest prawdziwą ucztą dla zmysłów, zachwycając pełnym, wyważonym smakiem, który jest zasługą między innymi doskonałego sezonu uprawy w 2018 roku. Chłodziarka do wina LG SIGNATURE umożliwia precyzyjną kontrolę temperatury i wilgotności, która jest niezbędna do optymalnego przechowywania. Jest to idealne domowe rozwiązanie do zachowania optymalnych właściwości win każdego rodzaju.

 Dopełnieniem wyśmienitego smaku wina Legend X SIGNATURE jest prosta etykieta i elegancka czarna butelka, które podkreślają ponadczasową jakość i ekskluzywny charakter luksusowej marki LG. Butelka pasuje stylem i estetyką do minimalistycznego szkła Black Diamond zastosowanego w lodówce LG SIGNATURE, natomiast srebrna czcionka umieszczona na etykiecie nawiązuje do wykończenia Premium Textured Steel™ w chłodziarce do wina LG SIGNATURE. Wyprodukowano zaledwie 300 butelek cabernet sauvignon LVE, z których 50 podano podczas imprezy w Wappo Hill. Resztę przeznaczono dla klientów, którzy zakupili chłodziarkę do wina LG SIGNATURE.

Podsumowując ekskluzywny wieczór, podczas którego goście delektowali się winem, kuchnią i muzyką, Legend stwierdził: — Z ogromną przyjemnością świętowaliśmy nową, limitowaną edycję wina w intymnej, muzycznej oprawie, dzięki której można było doświadczyć autentycznej magii LG SIGNATURE i LVE.

Idealne połączenie LG SIGNATURE i Johna Legenda z pewnością powróci w przyszłości w nowej, ekscytującej odsłonie. Aktualne informacje będą dostępne w Beyond News.