Jak smakuje Paryż? Jak makaroniki z najsłynniejszej francuskiej cukierni Ladurée Paris! Pierwsza powstała w roku 1862 przy Rue Royale z myślą o kobietach, którym wstęp do kawiarni był wówczas zabroniony. Firma od razu zyskała rozgłos, by z czasem stać się kultową marką rozpoznawalną na całym świecie i siecią stylowych cukerni. 

Francuska elegancja to słowo, którym można opisać każdy składnik marki Ladurée - od makaroników, przez opakowania, witryny cukierni, aż po ich wnętrza pełne szyku i dostatku. 

Aksamitne makaroniki rozpływają się w ustach, a po wejściu do Ladurée Paris my możemy rozpłynąć się w otoczeniu. Delikatne, pastelowe wnętrze jest idealnym tłem dla bogato zdobionych mebli stylizowanych na XVII- i XVIII-wieczne, pięknych tkanin i kryształowych żyrandoli. Do tego sztukaterie, kominki, ornamenty i złocenia, a wszystko to w oprawie "zieleni ladurée" - koloru, z którego słynie marka. Styl francuski we wnętrzach stosują projektanci na całym świecie, ale to właśnie w Paryżu jest on najbardziej autentyczny, przesycony magią miasta i dekadenckim duchem.

Ladurée Paris - galeria>>