Na wiosnę IKEA stawia na nowości w asortymencie. Czego możemy się spodziewać w kwietniu? Naturalnych surowców, rattanu, bambusa, wełny, kolorów ziemi w połączeniu z kobaltem. Premiery pomogą osiągnąć równowagę w domu pomiędzy nowoczesnym życiem a bliskością natury. 

Co konkretnie pojawi się w sklepach? Fotele BUSKBO (429 zł za sztukę) i ULRIKSBERG (399 zł) z naturalnego włókna rattanowego, zrównoważonego materiału, który szybko rośnie i jest odnawialny. Będzie też rattanowy podnóżek/stolik GAMLEHULT (299 zł) ze sprytnym schowkiem, a do tego cała seria bambusowych lamp KNIXHULT (od 99 zł za sztukę) i osłonek na doniczkę KAFFEBÖNA. Nowością będzie też czarne, metalowe łóżko SAGSTUA (549 zł za ramę). Odrębną grupę stanowią tekstylia. Nam najbardziej spodobała się haftowana pościel dla dzieci GULSPARV i graficzny komplet pełnowymiarowej pościeli STJÄRNFLOCKA. 

Wiosenny stół w IKEA zapełnią również odcienie niebieskiego.  Talerzyk MEDLEM jest częścią serii zastawy stołowej, w której skład wchodzą także taca, talerz i miska, wszystkie z tym samym graficznym, kwiatowym wzorem. Talerz ERTAPPAD  wykonano metodą niebieskiej, reaktywnej emalii położonej na kamionkę, a ze względu na jejnieprzewidywalny charakter, każdy produkt jest inny. Wszystkie nowości zobaczycie w naszej galerii.