Zofia Cudny to autorka kulinarnego bloga, który lubimy odwiedzać nie tylko ze względu na pyszne przepisy (maślane racuchy, cytrynowa tarta albo ravioli z kurkami), ale także wysmakowane zdjęcia (i nie tylko fotki potraw mamy tu na myśli). Jak wygląda kuchnia blogerki i autorki kulinarnych książek? Zosia często pokazuje ją na swoim instagramie @makecookingeasier_pl

Kuchnia połączona jest z jadalnią. Wpada do niej sporo słonecznego światła. Mamy tu kremowobiałą, klasyczną zabudowę z frezowanymi frontami i przeszklonymi górnymi półkami, ceramiczny, biały zlewozmywak oraz drewniany blat, w ciepłym ,miodowym odcieniu. Nad blatem znalazły się płytki typu metro tiles z czarną fugą. Na podłodze białe i czarne kafle ułożono w tradycyjny wzór. W jadalni stanęły zaś stół z marmurowym blatem i gięte krzesła, a na ścianach zawisły dekoracyjne talerze. Magii temu wnętrzu dodają doskonale dobrane akcesoria: miedziane garnki i patelnie, stylowa porcelana (na zdjęciach Zosi często widzimy Białą Marię Rosenthala i angielską ceramikę), zapadające w pamięć detale w stylu maselnicy krówki czy plecionych koszy na zakupy. W zaprojektowaniu tej kuchni pomogła Zofii koleżanka Zuzanna Lesińska z pracowni Lesinska Concept.

Uwaga, to wnętrze już wkrótce się odmieni. Blogerka zapowiedziała niedawno generalny remont. Jesteśmy pewni, że będzie pięknie.