Producent konglomeratu kwarcowego – marka Technistone rusza z pierwszym konkursem dla architektów i projektantów wnętrz. Tematem konkursu jest kuchnia z wyspą kuchenną. Konkurs trwa od 27 sierpnia do 15 listopada 2021 roku.  

UDZIAŁ W KONKURSIE

Konkurs skierowany jest do architektów i projektantów wnętrz, którzy na co dzień podążają za nowinkami oraz chętnie wykorzystują pojawiające się narzędzia. Aby wziąć udział w konkursie należy zaprojektować kuchnię z wyspą kuchenną, w której swoje miejsce znajdzie konglomerat kwarcowy od Technistone. Uczestnicy konkursu mogą zastosować pojedyncze tekstury lub połączyć dowolną liczbę wzorów. Wśród nadesłanych wizualizacji, jury będzie poszukiwać najbardziej kreatywnych i zgodnych z tematyką konkursu prac. Łączna wartość nagród w konkursie to prawie 8.000 złotych. Prace można przesyłać od 27 sierpnia do 15 listopada 2021 roku, za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie Technistone.  Szczegółowe informacje na temat konkursu, a także tekstury konglomeratu kwarcowego Technistone dostępne są na stronie konkursowej.

NAGRODY

Autorzy najlepszych prac otrzymają nagrody pieniężne w wysokości 3.000 zł, 2.000 zł i 1.000 złotych, odpowiednio za zajęcie I, II i III miejsca, a także roczne prenumeraty magazynów wnętrzarskich – Elle Decoration oraz Label. Jury wybierze także 30 osób, które otrzymają deski do krojenia wykonane z trwałego konglomeratu kwarcowego Technistone. Prace nagrodzonych uczestników zostaną zaprezentowane na stronie konkursowej i kanałach social media Technistone. 

JURY 

Prace konkursowe uczestników oceniać będą Karolina Zagrodzka, prowadząca studio projektowania wnętrz HOUSE LOVES, a także Krzysztof Miruć, główny projektant pracowni L"AB architekci. Obradom przewodniczyć będzie Krzysztof Piotrowski, Dyrektor Technistone Polska.