Ta kolekcja to nowa wizja minimalistycznej kuchni, która powstała z myślą o miłośnikach luksusu w eleganckim, ponadczasowym i jednocześnie minimalistycznym wydaniu. Dla tych, którzy kochają najwyższej klasy wzornictwo i zwracają uwagę na każdy detal.

Pure jest wynikiem współpracy SieMatic z berlińskim biurem projektowym KINZO.  Pure wprowadza harmonię do wnętrza i ta harmonia przejawia się w najdrobniejszych detalach. Jak przystało na propozycję prekursora w dziedzinie kuchni bezuchwytowych, nie znajdziemy tu widocznych gałek, rączek czy uchwytów. Ten wizualny ład to kuszące rozwiązanie zarówno w przypadku  przestronnych kuchni o otwartym planie, gdzie strefa gotowania płynnie łączy się z jadalnią i salonem jak i tych funkcjonujących jako oddzielne, często nieduże pomieszczenie. Pure zachowuje geometryczny rygor, ale jednocześnie stwarza  mnóstwo możliwości w obrębie spójnej, klarownej i czystej linii oraz przemyślanej  palety barw. 

Wewnątrz kuchennych szafek detale dopracowane są równie pieczołowicie co na zewnątrz. Najwyższej klasy okucia, wnętrza szuflad, systemy ułatwiające przechowywanie, różne cargo – nawet te elementy zwracają uwagę swoim designem. Ta staranność sprawia, że w trakcie przygotowywania posiłków  kuchnia staje się idealnym, perfekcyjnie wyposażonym warsztatem.

Pure to ten przypadek, kiedy najwyższa funkcjonalność  wynika z doskonałego projektu i świetnego wykonania.

Pure od SieMatic można znaleźć  w Studio Forma 96, firmie która od ponad 25 lat specjalizuje się w wyposażaniu i projektowaniu ekskluzywnych wnętrz mieszkalnych, rezydencji oraz apartamentów. sf96.pl