Zdrowa dieta to już nie tylko moda, to świadomy wybór stylu życia. Zdrowe jedzenie, a przede wszystkim napoje zawojowały nasze menu! Przepisów na kolorowe, zdrowe, sycące koktajle i smoothie znajdziemy nieliczoną ilość w zależności od upodobań smakowych i preferowanych owoców, a do ich samodzielnego wykonania w domu potrzebny jest już tylko blender lub mikser. 

By swój ulubiony koktail zabrać "na wynos" można użyć tradycyjnego słoiczka lub pokusić się o specjalny kubek na smoothie z praktycznym uchwytem i kolorową, grubą rurką. Szklane kubki do smoothie są ładne i funkcjonalne, pięknie prezentują barwną zawartość, łatwo się myją, a do tego mają różne pojemności w zależności od naszych potrzeb. 

Na rynku znajdziemy kilka rodzajów kubków i słoiczków ze specjalnym przeznaczeniem na smoothie, w różnych wielkościach, kolorach, z zakrętkami z otworem na grubą słomkę, wykonanych ze szkła lub plastiku. 

Wśród popularnych marek produkujących kubki na smoothie prym wiedzie Ball Mason (USA), która dodatkowo produkuje akcesoria pozwalające zamienić słoiczek w wazon, lampkę, pojemnik na mydło czy przyprawy! 

Kubek na smoothie - hit "na wynos" - galeria>>