Elektrownia Powiśle to nowe miejsce na mapie stolicy, które przyciąga unikatowe koncepty. Pisaliśmy Wam już conieco o architekturze tego miejsca i o butiku COS, który ma się tam znaleźć. W Elektorwni swoją siedzibę będzie miała także restauracja Kuby Wojewódzkiego, którą showman otworzy wspólnie z Józefem Krawczykiem. Lokal „Niewinni Czarodzieje 2.0” ma być połączeniem niezwykłego smaku, pasji do muzyki i rozrywki.

Niewinni Czarodzieje to najbardziej nieoczywisty film Andrzeja Wajdy. Najbardziej nie Wajdowski obraz Wajdy. Opowiada o ludziach kochających określony styl życia – Modne restauracje, dobrą muzykę i żadnych zobowiązań. To credo naszego miejsca. No może z wyjątkiem tych zobowiązań ;) Miejsca nieoczywistego. Jak mówi mój wspólnik 2/3 restauracja i 1/3 klub. Chcemy, aby u nas świat muzyki spotykał się ze światem stand-upu. A ludzie otwarci na innych ludzi spotykali sobie podobnych. Zawsze chciałem być jak Humphrey Bogart w Casablance... – mówi Kuba Wojewódzki, współzałożyciel „Niewinnych Czarodziejów 2.0”.

Nie wiemy jeszcze jak restauracja będzie wyglądała w środku ani kto odpowiada za projekt jej wnętrza. Podglądając prywatne apartament Kuby Wojewódzkiego na jego instagramie i patrząc na szyld lokalu można przypuszczać, że styl będzie raczej nowoczesny. Jesteście ciekawi tego miejsca?