Mamy ogromną przyjemność ogłosić konkurs na najciekawsze portfolio pt. „Konkurs Young Lynxes i Nagroda Carte Blanche”. Jest on przeznaczony dla międzynarodowego grona profesjonalnych artystów. Na podstawie nadesłanych zgłoszeń wyłonionych zostanie:

  6 laureatów, których portfolio zostanie opublikowane:
- w internetowym magazynie Contemporary Lynx Weekly Magazine;
- w comiesięcznym newsletterze;
- w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram, Facebook, Pinterest);
- ponadto osoby nagrodzone otrzymają w nagrodę roczną subskrypcję papierowego wydania Contemporary Lynx Magazine.

 2 laureatów otrzyma Carte Blanche Prize, z która wiąże się:
- wystawa w Willi Biała w Warszawie (11 lipca 2019 lub 17 listopada 2019);
- promocja;
- profesjonalne wsparcie przy montażu.

Dla każdego z uczestników konkursu, który prześle do nas swoje zgłoszenie przygotowaliśmy upominek w postaci jednego z numerów Contemporary Lynx Magazine.

Termin nadsyłania portfolia: 12 czerwca 2019, godz. 12:00 (czasu środkowoeuropejskiego)
Wpisowe: 35 PLN / $ 30 / £ 12 / € 20
Kontakt: media@contemporarylynx.com
Prosimy o dokładne zapoznanie się z regulaminem konkursu!
Więcej informacji TUTAJ


Rok temu uruchomiliśmy nowy dział “Portfolio” w naszym Weekly Online Magazine, który stał się platformą służącą do promocji utalentowanych artystów wizualnych, a także miejscem, w którym szerokie grono międzynarodowych krytyków, kuratorów oraz właścicieli galerii może zobaczyć ich twórczość. Prześlij nam swoje portfolio i stań się Young Lynx.
Contemporary Lynx Magazine to dystrybuowane na całym świecie, angielskojęzyczne czasopismo papierowe i magazyn internetowy o sztuce, kulturze wizualnej, trendach, kreatywnych podróżach, fotografii i designie. Każdy numer półrocznika zawiera rozmowy z najciekawszymi artystami odnoszącymi sukcesy na całym świecie oraz artykuły o nowych zjawiskach w kulturze i trendach w designie. Magazyn tworzony jest przez międzynarodowych ekspertów i krytyków sztuki z całego świata.

Carte Blanche - 26 kwietnia 2018 roku odbyła się premiera nowego eksperymentalnego programu artystycznego Carte Blanche, którego inicjatorami są LETO, Contemporary Lynx Magazine i Biała / Grupa Warszawa. Naszym celem jest danie młodym obiecującym artystom możliwości zaprezentowania swoich prac podczas specjalnych wydarzeń artystycznych odbywających się w dawnej awangardowej modernistycznej willi – "Białej willi" na warszawskiej Saskiej Kępie.