Dziś zabieramy Was na wycieczkę do otoczonego puszczą Suchedniowa, niedaleko Gór Świętokrzyskich. Leśne motywy znlazły się tu w jednym z mieszkań zaprojektowanych przez Kaza Interior Design. Partnerem tej realizacji była sieć salonów z wyposażeniem wnętrz Dekorian Home.

Inwestorzy, małżeństwo z dwójką dzieci, marzyli o tym, by ich 70-metrowy parter w domu jednorodzinnym był miejscem przestronnym, nowoczesnym, a do tego funkcjonalnym. Realizację tych marzeń utrudniało niezagospodarowanie części powierzchni. Do tego parter był dość ciemny i sprawiał wrażenie ciasnego. Architektki Eliza Wojtasiewicz i Katarzyna Olejarz zdecydowały więc o wyburzeniu części ściany nośnej. Wstawiły podciąg oraz dodatkowe okna, które ładnie doświetliło przestrzeń.

Kolorystyka wnętrza to głównie ciepłe beże i brązy wzbogacone czernią. Zielonym, przykuwającym uwagę akcentem jest aksamitna sofa w salonie. Tu las mamy nie tylko za oknami. Oryginalna grafika wielkoformatowa GLEM włoskiej marki Glamora z Dekorian Home z zamglonymi, leśnymi ostępami buduje klimat całego salonu. W kuchni także sporo się dzieje. Jej główną bohaterką zdaje się być wyspa kuchenna ze spieku kwarcowego Laminam Noir Desir. W oko wpada także oryginalna lampa. Łazienka sprawia wrażenie pokoju kąpielowego o dość sporym metrażu. Wolnostojącą wannę ustawiono na tle kafli ułożonych w jodełkę. Ty także pojawiła się szafka ze spieku kwarcowego.