Okazuje się, że nie trzeba być wybitnie uzdolnionym, aby samodzielnie stworzyć efektowna dekorację na ścianę. Qolibro to kolorowanki na płótnie malarskim dla każdego, kto lubi aktywnie spędzać wolny czas i chce, aby ten czas został zwieńczony konkretnym efektem.

Kolorować zaczynamy we wczesnym dzieciństwie. Z czasem  zastępujemy tę umiejętność skupienia nad rysunkiem  innymi zajęciami, które nie zawsze mają na nas zbawienny wpływ. Na szczęście kolorowanie obrazków przez dorosłych staje się coraz bardziej popularne i nikogo już nie dziwi.

Projekt Qolibro daje nam znacznie więcej - stworzenie własnego "dzieła sztuki", prawdziwego obrazu, pomimo braku talentu lub wyjątkowych umiejętności rysowniczych. Wystarczy wybrać najciekawszą grafikę dostępną w ofercie firmy, poszukać inspiracji i rozpocząć malowanie.

Dzięki profesjonalnym markerom akrylowym, które idealnie rozprowadzają farbę, nie musimy używać pędzla, a obraz zostaje pokryty klasyczną farbą. Każda grafika przygotowana w ten sposób nie wymaga wizyty u ramiarza ani dodatkowej oprawy i jest wykorzystana tylko 20 razy, po czym przechodzi do archiwum.

Można też zamówić indywidualny wzór, który zostanie przygotowany zgodnie z naszymi sugestiami lub ze zdjęcia. W Qolibro wszystko zależy od naszej wyobraźni.

GALERIA>>>