Jonathan Adler to znany amerykański projektant ceramiki, mebli i dodatków do domu. Absolwent  Brown University i Rhode Island School of Design swój pierwszy sklep otworzył w Nowym Jorku w 1998 roku. Teraz designer połączył swoje siły z H&M Home. Już jutro w sklepach sieciówki pojawi się jego autorska kolekcja. 

Jak będzie kolekcja Jonathan Adler x H&M HOME? Odważna, trochę ekscentryczna, kolorowa, pełna żywych deseni. Jonathan Adler twierdzi, że dom powinien uszczęśliwiać swoich mieszkańców i, że życie jest za krótkie na spędzanie go w otoczeniu beżu. Co znajdzie się zatem w nowej kolekcji? Poduszki, świece i świeczniki (ceramiczna para), wazony, przywieszki, pudełka (w geometryczne wzory), tace, figurki (złote słońce, ceramiczna dłoń) i kubki (z rysunkami twarzy o złotych ustach). Jest też pled z napisami “Naughty” i “Nice”. Ceny? Od 10 do 99 euro.

Jego nieograniczona energia i pasja do lekceważenia wlewają się do każdego elementu tej kolekcji i cieszymy się, że możemy zaoferować naszym klientom wgląd w świat Jonathana Adlera ”- mówi Evelina Kravaev Söderberg, dyrektor ds. Projektowania i kreatywności w H&M HOME.

Jeśli wpadło Wam coś w oko szukajcie produktów w sklepie online już od jutra. W Polsce rzeczy z kolekcji Jonathan Adler x H&M HOME niestety nie będą dostępne w sklepach stacjonarnych.