Zainspirowane wizytami w sklepach z pamiątkami w muzeach, & Other Stories stworzyło swoją własną wersję upominkowego raju. Co do niego trafiło? Piękne przedmioty, którymi lubimy się otaczać i którymi chętnie obdarowywujemy bliskich. Nas cieszy najbardziej zestaw stylowych artykułów papierniczych: bloki i notatniki z papierem o dobrej jakości, teczki do przechowywania dokumentów lub prac plastycznych, papeteria z delikatnymi złoceniami. Na biurku równie dobrze prezentować się będą: nożyk do papieru z ozdobnym frędzelkiem, złote spinacze biurowe, pojemniki na ołówki i długopisy, czy nożyczki z motywem żurawia. 

"Gift Shop Concet" oferuje naprawdę szeroki wybór starannie wykonanych upominkowych perełek, które idealnie oddają estetykę naszych obu Atelier, w Paryżu i w Sztokholmie. Z okazji premiery nowej linii postanowiliśmy stworzyć serię krótkich filmów, które pozwolą wszystkim fanom & Other Stories poznać osoby stojące za projektami - mówi Ebba Kettner, Head of Brand Design w & Other Stories.

Niektóre z tych filmików mogliście oglądać już u nas TUTAJ. Dziś mamy dla Was film z Julią, która jest architektem. Jej oko do detali i talent do wyszukiwania ładnych przedmiotów, widoczne są w aranżacji sklepów, ze specjalnie wydzieloną częścią do zaprezentowania kolekcji „Gift Shop Concept”. W filmie widać między innymi funkcjonalne przegródki na papier w dwóch rozmiarach, kulę do papieru oraz zeszyty. 

Przykładowe ceny: zeszyt 49 zł, teczka na rysunki 79 zł, miedziana zakładka do książki 49 zł.