Dziś zapraszamy do mieszkania na warszawskiej Sadybie urządzonego przez Duet Studio. To 65 metrów kwadratowych powierzchni w bloku z lat 80. Właściciel mieszkał tu "od zawsze", miał więc swoje przyzwyczajenia. Zmiana aranżacji wnętrza nie była więc łatwym zadaniem. Efekt? Rakieta!

Mieszkanie po zmianach jest przestronne. Składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym, sypialni z garderobą, dużej łazienki z prysznicem i domowego biura. Styl? Eklektyczny. Jest odrobina retro, jest i styl industrialny. Do tego modny marmur, drewno i piękny kobalt na zabudowie kuchennej. To wszystko w towarzystwie szmaragdowej sofy i musztardowego fotela do czytania.  

Sypialnia jest kontynuacją ciemniejszych, granatowych barw, które Duet Studio wzbogaciło o butelkową zieleń i złote dodatki. Welurowe, tapicerowane łóżko, na tle geometrycznej tapety to centrum tego pomieszczenia. Biała zabudowa meblowa jest miejscem na książki i bibeloty. W mieszkaniu zaplanowano także miejsce do pracy. Pokój gabinet ma szałwiowe ściany, wygodne biurko, krzesło w błękitnej tapicerce i małą sofę, na której można zrobić sobie krótką przerwę od obowiązków.  Na koniec zostawiliśmy łazienkę. W niej hit - kafelki w rybią łuskę tzw. syreni ogon, oczywiście w niebieskościach.