To już druga realizacja Indrė Sunklodienė, absolwentki architektury na Wileńskim Uniwersytecie Technicznym imienia Giedymina, którą pokazujemy na elledeco.pl. Pierwszą z nich możecie przypomnieć sobie TUTAJ.

Tym razem w rękach projektantki znalazło się 75 metrowe mieszkanie położone także w Wilnie, na tak zwanym osiedlu weneckim. Jego właścicielką jest młoda kobieta, a jej marzeniem było wnętrze w klasycznym stylu, nie pozbawione jednak akcentów retro. Taki klimat starała się więc stworzyć projektanka.

Salon łączy się tu z aneksem kuchennym. W jego centralnym punkcie mamy zestaw do wypoczynku: granatową sofę, ażurowy, czarny stolik kawowy i karmelowy, skórzany fotel z podnóżkiem. Tuż obok szara ściana z telewizorem i szafkami skrywającymi skarby pani domu. Szara jest również zabudowa kuchenna i lampa nad stołem. Pozostałe ściany pomalowano na biało. Granatowy dywan, beżowe zasłony i złote dodatki dyskretnie uzupełniają ten salonowy zestaw kolorów. 

W sypialni pod względem barw i wzorów dzieje się zdecydowanie więcej. Mamy tu fioletowy fotel, bakłażanowe poduszki i klosze oraz tapetę z motywem rybiej łuski. W sypialni orócz łóżka i garderoby znajduje się także toaletka. Całość jest bardzo kobieca. Łazienka to już zabawa czernią, bielą i deseniami. W całym mieszkaniu na podłodze mamy bardzo ładny, dębowy parkiet. Co powiecie na takie klasyczne wnętrze dla singielki? Podoba się Wam?