Dzisiaj zapraszamy Was do Wilanowa. Za tę realizację odpowiada znana już naszym czytelnikom  pracownia DASH INTERIORS czyli Daria Wachowicz i Martyna Duch- Kupis. Projektantki pracowały już wcześniej z inwestorką Olą nad innym wnętrzem.

- Ponieważ bardzo dobrze się rozumiałyśmy, a wszystkie prace związane z remontem , posuwały się zgodnie z założeniami, Ola poprosiła o następny projekt mieszkania, tym razem dla siebie i swojego narzeczonego - sportowca. Myślę, że kluczową rolę odegrało tu pełne zaufanie, którym obdarzyli nas właściciele - tłumaczy Daria z DASH INTERIORS. 

Strefa dzienna

90 metrów kwadratowych mieszkania w warszawskim Wilanowie wypełniają biel, drewno (także lamele), naturalne tkaniny (Ola jest współzałożycielką marki Aure, która tworzy ubrania inspirowane naturą). Styl? Połączenie klasycznej elegancji z organicznymi materiałami. Sercem domu jest spora przestrzeń dzienna z dużym stołem, mieszczącym nawet 8-10 osób i krzesłami Cesca. Zabudowa kuchenna, jest w kolorze szaro-beżu, przełamana ciemną dębową wyspą z ryflowanymi frontami oraz mosiężnym cokołem. Blat i włożenie nad blatem, wykonane zostało z konglomeratu o rysunku calacatty. W części wypoczynkowej stanął narożnik wykonany na indywidualne zamówienie, do tego marmurowy stolik, obły fotel w neutralnym beżowym kolorze. Projektantki uzupełniły to wszystko plecionym dywanem. Tę przestrzeń od jadalni dyskretnie wydziela szklana ścianka.

Strefa prywatna

W sypialni gospodarzy mamy łóżko, garderobę oraz łazienkę z prysznicem za ścianką z ryflowanego szkła. Wypalane kafle ułożone zostały w jodełkę i zestawione z marmurową podłogą. Tu także pojawiają się drewniane akcenty. Miejsce na wolnostojącą wannę znalazło się w głównej łazience. Tu na podłodze położona została płytka imitująca beton a na ścianach marmur calacatta.