Wyższa Szkoła Europejska im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie rozpoczęła rekrutację na kierunek Home design. To roczne studia podyplomowe dla osób, które pragną rozpocząć przygodę z wystrojem wnętrz na zasadach komercyjnych lub zajmujących się zawodowo sprzedażą nieruchomości oraz dla tych, którzy chcą podjąć działania w obszarze “home staging’u”. Program jest skierowany również do osób interesujących się tematyką związaną z upiększaniem wnętrz i chcących dobrze wykorzystać swój wolny czas.

Zajęcia prowadzone są przez ekspertów praktyków w formie wykładów, warsztatów i ćwiczeń w salach Wyższej Szkoły Europejskiej w Krakowie, w pracowniach komputerowych oraz w salonie meblowym partnera kierunku, a jeśli występują obostrzenia pandemiczne, odbywają się one również częściowo online. Słuchacze uczą się m.in. podstawowych zasad projektowania ze szczególnym zwróceniem uwagi na funkcjonalność wnętrz, tworzenia moodboardów, doboru typów tkanin oraz ceramiki do różnych styli pomieszczeń, poznają aktualne trendy stosowane przez słynnych projektantów. Uczestniczą w warsztatach fotografii wnętrz z poznaniem podstaw ich obróbki, przyswajają techniki dokonywania metamorfozy mebli, czy doboru kompozycji roślinnych do projektowanych pomieszczeń. Wszystko po to, by tworzyć unikalne przestrzenie wypełnione formą, kształtem, światłem i kolorem.
Pomocne przy tworzeniu strategii i rozwoju własnych działań są również zajęcia z zakresu zarządzania projektem, działań marketingowych w social mediach, negocjacji, czy prawa autorskiego i handlowego.
ELLE Decoration zostało partnerem strategicznym tego kierunku. Nasi eksperci poprowadzą w trakcie jego trwania kilka paneli tematycznych.

Więcej informacji na temat studiów znajdziecie na stronie internetowej kierunku