Każdą stronę wypełniliśmy myślą, która stanowiła podstawę naszej oferty przez te wszystkie lata – małe rzeczy mogą mieć duży wpływ na codzienne życie. Katalog jest pełen inspiracji i informacji o tym, jak uczynić domy na całym świecie bardziej przytulnymi, inteligentniejszymi, bardziej zrównoważonymi i piękniejszymi dla wspaniałych ludzi, którzy w nich mieszkają - tak katalog opisuje sama IKEA, a Katarzyna Goleń, Dyrektorka ds. Projektowania i Przestrzeni Komercyjnych IKEA Retail dodaje: - Czas spędzany w domu nigdy nie był tak ważny, jak dzisiaj. Nowy Katalog IKEA 2021 jest pełen konkretnych, prostych sposobów, jak szybko dostosować dom do różnych, pojawiających się na co dzień, nowych okoliczności. Wcale nie trzeba zmieniać wszystkiego na raz. Czasem wystarczy wprowadzać nowe rozwiązania krok po kroku, zarówno w domu, jak i w naszej codzienności, żeby osiągnąć wspaniałe efekty.

Katalog IKEA - nowości

My oczywiście zaglądamy do środka najnowszej edycji katalogu IKEA na 2021 w poszukiwaniu inspirujących nowości. Co znaleźliśmy? Całe mnóstwo nowych, wzorzystych materiałów, zestawy doniczek i stojaki do domowej hodowli warzyw i roślin ozdobnych, meble na kółkach (ułatwiających zmiany w aranżacji), ciekawy zestaw mebli łazienkowych w koralowym kolorze (ENHET/TVÄLLEN), zasłony GUNRID, wykonane z butelek PET i oczyszczające powietrze, ążurową szafę NORDIKSA. Okładkowym tematem nowego katalogu jest sen, dlatego znajdziemy w nim także sporo dodatków i mebli właśnie do sypialni dopasowanych do różnych potrzeb. Kluczowy jest dobrze dobrany materac. Pomocna będzie także np. ergonomiczna poduszka RUMSMALVA, która dostosowuje się do kształtu głowy i karku, albo miękka kołdra STRANDMOLKE. Nie bez znaczenia są systemy regulacji oświetlenia, nagłośnienia czy nawet nasłonecznienia pokoju.

Katalog IKEA 2021 - dostępność

Katalog IKEA na 2021 będzie dostępny online i w sklepach IKEA w wersji papierowej od 12 sierpnia. Już teraz możecie podejrzeć nowości w naszej galerii.