Kirstin Davis to aktorka, którą kojarzymy głównie z jej roli w "Seksie w wielkim mieście". Sympatyczna serialowa Charlotte York, przyjaciółka Carrie, Samanthy i Mirandy, do NYC przeniosła się tuż po ukończeniu studiów i działała tam jako ceniona agentka na rynku sztuki (by potem w filmowej kontynuacji wyjść za mąż i oddać się w pełni wychowaniu dzieci). 
W rzeczywistości Kristin Davis dzieliła swój czas między Nowy Jork a Kalifornię. Na zachodzie USA mieszkała razem z dziećmi. Teraz rozstała się z jednym ze swoich długoletnich domów. Aktorka sprzedała właśnie posiadłość  w Brentwood za blisko 2,45 miliona dolarów. 
Położona wśród zieleni na końcu ślepej uliczki w kanionie Mandeville nieruchomość składa się ze zmodernizowanego budynku głównego i dodatkowych budynków (w tym domku dla gości). W domu mamy ogromny salon połączony z barem, jadalnię i kuchnię, gabinet do pracy, kino domowe. Są tu też cztery sypialnie i cztery łazienki.  Jest też duża garderoba, a w niej oczywiście półki, wieszaki, lustro oraz specjalna gablota na dodatki. Wszystko w klasycznym, amerykańskim stylu. Atuty nieruchomości? Zdecydowanie widok na pofałdowany i bardzo zielony krajobraz.