Nasze pomysły na urządzenie domowej galerii pokazywaliśmy już jakiś czas temu TUTAJ. Dziś podpowiadamy jak uzyskać w mieszkaniu efekt taki, jak na naszym zdjęciu głównym.

Po pierwsze wybierzcie ramki, ramy, plakaty, zdjęcia i pocztówki, które chcecie mieć na ścianie (w naszej galerii znajdziecie ramki od IKEA i Flying Tiger Copenhagen, plakaty z NORSU i  Wool Wall). Gdy znacie już ich ilośc i wielkość łatwiej będzie zaplanować całą kompozycję. Planowanie można zrobić na papierze, można też przygotować małą symulację na przykład na podłodze. Gdy już wybierzecie ulubioną opcję śmiało zabierajcie się do wieszania. 

Jak równo powiesić obrazy?

Przy tak dużej ilości ram i ramek do powieszenia przyda się poziomica laserowa i ołówek stolarski. Dzięki nim obrazki zawisną równo. Przy korzystaniu ze zwykłej poziomicy można wesprzeć się dodatkowo taśmą malarską, która pomoże wyznaczyć proste linie. Po zaznaczeniu miejsc na śruby ołówkiem możecie rozpocząć wiercenie i wkręcanie śrub.

W domowej galerii z naszego głównego zdjęcia mamy jeszcze uroczą ławkę. Wybraliśmy podobną od House Doctor. Do tego trochę dodatków z H&M Home, różowa lampka Bloomingville, sztuczne futerko z IKEA i gotowe.