Do Bożego Narodzenia zostało nam 75 dni. To ten czas w roku, kiedy marki zaczynają prezentować swoje świąteczne kolekcje. Wiemy już, co z tej okazji przygotowała IKEA. Oto VINTERFINT - najnowsza propozycja od szwedzkiej marki. Tej zimy IKEA zachęci swoich klientów do przeżywania Świąt na własny sposób w gronie najbliższych. Inspirowana skandynawskimi baśniami, pełna ludowych wzorów, ale też klasyki i autentyczności kolekcja wprowadzi do domu ciepło i bożonarodzeniowy klimat. 

Świąteczna kolekcja IKEA - VINTERFINT

Jak wygląda świąteczna kolekcja IKEA - VINTERFINT? Mamy tu ciekawe rozwiązania np. choinkę - półkę do powieszenia na ścianie. Będzie też klasyka czyli korzenne ciasteczka, domki z piernika VINTERSAGA do własnoręcznego złożenia czy GLOGG. Jak zwykle w ofercie pojawią się papierowe gwiazdy (klosze o lamp). Zawsze na nie czekamy! Do tego choinkowe lampki, latarenki LED na baterie, świeczniki i świetliste dekoracje stołu. To wszystko sprawia, że dom na Święta wypełnia się blaskiem i przytulnym ciepłem. 

- Bardzo się cieszymy, że możemy pomagać Polakom tworzyć w ich domach ciepły, bożonarodzeniowy klimat, dzięki naszym sezonowym produktom. Wierzymy, że umilą im ten radosny czas, a zarazem nie nadwyrężą ich domowego budżetu. W IKEA całą ofertę tworzymy w myśl Demokratycznego Designu - ważna jest dla nas nie tylko jakość czy funkcjonalność, ale także piękny design, przystępność cenowa i zrównoważony rozwój. Chcemy, aby każdy mógł pozwolić sobie na świąteczny nastrój w swoim wnętrzu i miał pewność, że posiadane ozdoby są przyjazne planecie – mówi Małgorzata Jezierska, Partnerka biznesowa PR produktowy, IKEA Retail, Polska.

Tradycyjne szwedzkie wzory

Nam spodobały się też ciekawe bombki i figurki zwierzątek. - Wykorzystałam tradycyjne szwedzkie motywy, takie jak bożonarodzeniowy koziołek czy łoś i nadałam im współczesny charakter, dodając pastelowe kolory oraz wzory zainspirowane folklorem - podkreśla Eva Lundgreen, projektantka. W całej kolekcji przewijają się zainspirowane folklorem nadruki i bajkowe postaci, którym nadano zabawny, współczesny charakter za pomocą delikatnych pasteli
i pasków. Nadruki znajdziecie na obrusach, torebkach, papierze do pakowania.

Nowości pojawią się w sklepach i w sprzedaży online w połowie października.