CYBEX to produkujaca dziecięce wózki marka, znana na całym świecie dzięki swojemu charakterystycznemu design’owi oraz niezwykłej funkcjonalności swoich produktów. Po raz kolejny łączy siły z Jeremy’m Scottem, modowym enfant terrible. Ta kolekcja będzie marzeniem każdej modnej  mamy.

Na wózkach i akcesoriach linii CYBEX by Jeremy Scott pojawiły się złote skrzydełka będące znakiem rozpoznawczym amerykańskiego projektanta. Limitowana kolekcja o nazwie „Adults Suck Then You Are One” łączy pop-art, modę i humor. Slogan ten został zapożyczony od bohatera masowej wyobraźni- Barta Simpsona. Marka CYBEX parafrazuje go jako: "nadszedł czas na zabawę".

CYBEX by Jeremy Scott to system podróżny 3-w-1 przeznaczony dla dzieci od urodzenia do mniej więcej 4. roku życia. Zestaw składa się z gondoli, siedziska Lux oraz wielokrotnie nagradzanego fotelika dla niemowląt - Aton Q, który doskonale pasuje do stelaża.
Pozostałe produkty wchodzące w skład kolekcji zaprojektowanej przez Scotta to: nosidełko 2.GO, torba pielęgnacyjna, ocieplacz na nogi oraz t-shirty i czapki dla rodziców i niemowląt ze sloganem „Adults Suck”.
Limitowana kolekcja  dostępna jest od stycznia 2016 roku, do Polski trafi w marcu.

GALERIA >>>