Dobra organizacja przy trójce maluchów to podstawa. Dotyczy to codziennego funkcjonowania, ale i aranżowania przestrzeni do życia. Architekt wnętrz Joanna Ochota (Concept Joanna) postarała się, by dom w Katowicach sprostał potrzebom pięcioosobowej rodziny. Zaglądamy do środka. 

Przemyślany układ kuchni w kształcie litery „U” gwarantuje tu odpowiednią ilość blatu roboczego oraz przestrzeni do przechowywania – zarówno w kuchni, jak i w korytarzu. Nowoczesne, białe fronty szafek w połączeniu z odpowiednim oświetleniem sprawiają, że wnętrze nie wydaje się być "przytłoczone". Wąski korytarz optycznie powiększa duża tafla lustra. W jadalni w oczy natychmiast rzucają się czerwone krzesła przy stole z jasnego drewna. W kąciku wypoczynkowym stanęła czarna, skórzana kanapa. Sypialnia rodziców jest spora i uporządkowana. Oprócz łóżka z metalową ramą dużo miejsca zajmuje tu szafa do przechowywania ubrań i innych skarbów. Sporo schowków mamy również w łazienkach. W tej głównej na całej długości ściany zamontowano szafkę z dwiema wpuszczanymi w blat umywalki KOŁO Nova Pro. Mamy tu wannę (przydatną szczególnie dla najmłodszych użytkowników) i prysznic.   

Poddasze pełni rolę pokoju zabaw, w którym cała rodzina może wspólnie spędzać czas. Miejsce pod skosami dachu oraz na jednej ze ścian szczytowych zajmują przestronne szafy. Jeden z frontów to tak naprawdę drzwi, za którymi ukryto schody, prowadzące na dół do niewielkiego pokoju. Funkcjonalna organizacja tego małego i nieustawnego wnętrza była dla Joanny Ochoty największym wyzwaniem. W przestrzeń pod schodami architektka wkomponowała szafki i wysuwane łóżko, a dzięki możliwości schowania trzech pierwszych stopni schodów pod spocznik uwolniła miejsce na  środku pokoju.