Okazuje się, że prawdziwy bohater świetnie przespanej nocy nosi... prześcieradło. Nie będziemy zaprzeczać, że istotne są również zasłony zaciemniające, wyciszone otoczenie i optymalna temperatura. Jednak nic nie zastąpi wygody, jaką oferuje dopasowany materac. Jeżeli odpowiednia poduszka może uchronić Cię przed zmarszczkami, to co może zdziałać całe łóżko? Długo można by pisać o zaletach produktów wysokiej jakości, ale prawda jest taka, że różnicy trzeba doświadczyć na własnej skórze (oraz we własnych kościach i niebolącej rano głowie). 

Co zrobić, aby już zawsze budzić się wypoczętym i wyspanym? Możesz razem z nami przyjrzeć się ofercie sklepu Materace SENNA, gdzie czekają na Ciebie wyselekcjonowane materace uznanych producentów. Dziś wzięłyśmy na tapet produkty dwóch marek, które wyróżniają się nie tylko maksymalną wygodą, ale też prozdrowotnymi właściwościami

Materace Hilding – wyspani mogą więcej 

Eksperci marki Hilding postawili przed sobą jedno zadanie – stworzyć materac nie tylko odpowiadający na wszystkie potrzeby użytkownika, ale też funkcjonalny i elegancki. Badania nad innowacyjnymi technologiami i wymagające testy podparte były wiarą w to, że wygodne łóżko jest fundamentem zdrowego snu. A wyspani jesteśmy gotowi na wszystkie wyzwania czekające po przebudzeniu. W ofercie Hilding nie zabrakło propozycji dla miłośników materacy sprężynowych ani piankowych. Szczególnie wyróżnia się tutaj sprężysta pianka Velvet Touch. 

Co ważne, materace Hilding przeznaczone są zarówno dla par, jak i dzieci oraz młodzieży. Niezależnie od wagi, stanu zdrowia ani pozycji, w jakiej śpimy. Jeżeli zmagasz się z dolegliwościami ortopedycznymi lub po przebudzeniu często towarzyszy Ci ból, rozważ zakup materaca ze statusem wyrobu medycznego. Produkty z tej grupy przechodzą szereg restrykcyjnych testów, aby podnosić jakość snu i korzystnie wpływać na stan zdrowia.

Materace SleepMed – dopasowane pod Ciebie

Na plecach, na brzuchu, na boku... Nieważne, w jakiej pozycji śpi Ci się najlepiej. Materace SleepMed idealnie dopasują się do pozycji Twojego ciała. Wyjątkowe właściwości zawdzięczają wykorzystaniu nowoczesnych technologii. W asortymencie marki nie zabrakło modeli z rewolucyjnymi piankami termoelastycznymi VitaRest® i sprężynami typu Multi, gwarantującymi 2 razy więcej punktów podparcia w porównaniu z klasycznymi materacami. Z kolei technologia Airforce z oddychającym wkładem zapewnia maksymalny poziom higieny snu i jest najlepszym wyborem dla alergików.

Dla niezdecydowanych powstały materace hybrydowe, łączące najlepsze cechy modeli sprężynowych i piankowych. Dużą zaletą produktów z kolekcji Hybrid jest możliwość regulacji twardości za pomocą ruchomej warstwy pianki termoelastycznej. Jeśli należysz do najbardziej wymagających użytkowników, zwróć uwagę na kolekcję Plus. Modele Premium oraz Supreme są nie tylko wysokoelastyczne, ale także oferują doskonałe wsparcie dla ciała.

Co jeszcze wyróżnia materace SleepMed? Nie możemy nie wspomnieć o ponadprzeciętnej trwałości. Wszystkie produkty polskiej marki są objęte 15-letnią gwarancją. Ich bezpieczeństwo i jakość są potwierdzone certyfikatami Szwajcarskiego Instytutu AEH. Możesz być pewna, że materace SleepMed spełniają ściśle określone zasady w obszarze ergonomii, higieny, klimatu i trwałości. Co to oznacza w praktyce? Zmniejszenie napięcia mięśni, lepszą regenerację organizmu w czasie nocnego wypoczynku, ochronę przed drobnoustrojami i nieprzyjemnych zapachem, a także prawidłową  regulację temperatury ciała. Wszystko to, abyś mogła dobrze rozpocząć każdy dzień.