Większość gwiazd mocno chroni swoją prywatność i w związku z tym dość oszczędnie wypowiada się na temat swoich domów i apartamentów. To zrozumiałe. Czasami uchylają jednak rąbka tajemnicy. Tak stało się w przypadku Małgorzaty Sochy. Lubiana aktorka na swoim instagramie pokazuje czasem zdjęcia ze swojego domu pod Warszawą. Nie widać na nich zbyt wiele, ale wprawne oko z pewnością wyłowi z nich to, co cenne i warte uwagi. Kadry zdradzają, że Małgosia lubi jasne barwy i klasyczny styl. Jest tu elegancko, ale zarazem przytulnie (koniecznie rzućcie okiem na kominek!).

W kuchni aktorki znajdziemy kremową zabudowę i okna ze szprosami. Salon to także biele oraz beże, shuttersy w oknach i jasne drewno na podłodze ułożone w jodełkę. Widać, że Małgorzata Socha ma szczególną słabość do porcelany (zwróćcie uwagę na kolekcję waz na parapetach). W jednym z postów aktorka przyznała także, że lubi wnętrzarski sklep specjalizujący się w meblach i dodatkach w nowojorskim stylu - Mint Grey. Okna i drzwi do domu są w pięknym, szaro-niebieskim odcieniu. Jak się Wam podoba to wnętrze?

Jeśli interesują Was inne domy gwiazd to zapraszamy do obejrzenia wnętrz Kasi Sokołowskiej, Kasi Tusk oraz Anny i Roberta Lewandowskich.