Dziś razem z Omeną Mensaah z programu Domy Gwiazd w Domo+ zaglądamy do wnętrza Doroty Williams. Jak mieszka słynna stylistka stacji TVN? Zobaczcie w naszej galerii!

Już pierwsze spojrzenie na salon Doroty Williams daje nam wyraźnie znać, że jego właścicielka we wnętrzach stawia na klasyczny, elegancki styl i raczej stonowane barwy. Mamy tu więc beże, szarości, kremową biel i trochę drewna. Przytulności dodaje kominek. Nad nim stylistka zawiesiła znaną fotografię Marylin Monroe z filmu „Słomiany wdowiec”. Mamy tu też zdjęcia rodzinne w ozdobnych ramkach i świece. Jest też stół z wazonem i świeżymi kwiatami. Do relaksu zaprasza wygodna kanapa z białym pokryciem. Elementem charakterystycznym jest lampa na trójnogu stylizowana na filmowy reflektor. W salonie jest też kącik muzyczny z pianinem marki "Legnica".  

Kuchnia stylistki jest jasna. Meble są w kolorze złamanej bieli, skontrastowane z ciemnym blatem. Na podłodze mamy zaś kafle ułożone w klasyczny, czarno-biały wzorek. Jasne barwy mamy także w sypialni. Tu dominują beże: te piaskowe zestawiono z barwą kawy z mlekiem. W naszej galerii znajdziecie także zdjęcia z łazienki Doroty Williams. Niewątpliwą zaletą tego wnętrza jest obecność okna. 

Koniecznie dajcie nam znać w komentarzach o tym jak się Wam podoba!