Tubądzin Design Awards to międzynarodowy konkurs dla architektów, projektantów i studentów. TDA odbywa się pod hasłami: #nature, #future, i #freedom. Poszczególne hasła oznaczają:
#nature – projektowanie przestrzeni, która swoim charakterem wpisuje się w otoczenie, jest sztuką,
#future – przyszłość należy do Was! Kreowanie przestrzeni ma wpływ nie tylko na teraźniejszość, ale także na życie przyszłych pokoleń,
#freedom - wolność, dla której ograniczeniem jest sam twórca i jego wyobraźnia. Dajemy Wam szeroką gamę możliwości, którą możecie wykorzystać w inspirujący, nieszablonowy i odpowiedzialny sposób.

Co trzeba zrobić by wziąć udział w konkursie? Zgłosić swój projekt koncepcyjny wraz z opisem do odpowiedniej kategorii: Young Power, Everyday Design lub Unlimited Architecture. Projekt powinien uwzględniać płytki Grupy Tubądzin. W przypadku zastosowania armatury łazienkowej, powinny zostać uwzględnione produkty firmy GROHE (specyfikację można znaleźć na stronie konkursowej).

Zgłoszone prace oceni jury. Zasiada w nim także nasza redaktor naczelna Gosia Szczepańska. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody m.in. publikacje w ELLE Decoration, wyjazdy do Mediolanu oraz staże w najlepszych biurach architektonicznych w Paryżu, Warszawie i Lwowie. Do tego nagroda główna - Grand Prix, 2500 euro i wyjazd do Abu Dhabi albo na Islandię (do wyboru przez zwycięzcę).

Zakończenie pierwszego etapu konkursu już 30.04.2020. Szczegóły znajdziecie na stronie TDA.