Kolejna, po ogłoszonej niedawno premierze wspólnej kolekcji Jacquemus x Tekla, elektryzująca współpraca wnętrzarska. Tym razem siły połączyły H&M Home i uncommon matters. Kolekcja H&M Home x uncommon matters opisywana jest jako wybór biżuterii dla domu.

H&M Home x uncommon matters - współpraca

Odzieżowego giganta H&M nie trzeba nikomu przedstawiać. Berlińską markę uncommon matters kojarzą z pewnością fanki wyrazistej biżuterii. Jej założycielką jest Amélie Riech - projektantka i architektka. W biżuterii uncommon matters wyraźnie czuć architektoniczny styl właścicielki marki. Wspólna kolekcja H&M Home x uncommon matters łączy w sobie rzeźbiarski język z odważną wizją projektową. W jej ramach powstały przedmioty do domu takie jak: szkatułki na biżuterię, wazony, tace, stojaki na biżuterię, świece i świeczniki. Wszystko to w wyrazistej bieli, głębokiej żółci, pudrowym różu i czerwieni z dużym dodatkiem srebra i złota. 

Kolekcja Jonathan Adler x H&M HOME

Dodatki do domu jak biżuteryjne rzeźby

- Kreatywne partnerstwo z H&M HOME stworzyło wspaniałą okazję do rozszerzenia tej filozofii również na wnętrza. Efektem końcowym jest prawdziwa biżuteria stworzona z myślą o dekoracji wnętrz – podkreśla Amélie Riech, a Evelina Kravaev-Söderberg, Head of Design & Creative w H&M HOME dodaje - W H&M HOME lubimy odkrywać nowe kreatywne formy współpracy i uznaliśmy za ekscytujące przyjrzenie się powiązaniom między projektowaniem wnętrz a projektowaniem biżuterii. Znaleźliśmy idealnego partnera z odważnym estetycznym i architektonicznym podejściem do projektowania biżuterii. Ta współpraca przedstawia eleganckie elementy wyposażenia wnętrz i przypomina nam o pięknie przedmiotów codziennego użytku, zwracając uwagę na kunszt i jakość – po prostu włóż klejnoty do swojego domu. Mamy nadzieję, że nasi klienci będą zachwyceni tym, jak ta kolekcja wzbogaci ich domy przed Bożym Narodzeniem. Rzeczywiście przedmioty z tej kolekcji mogą być świetnym pomysłem na gwiazdkowy prezent. Kolekcja dostępna w sprzedaży od dziś, czyli od 1 grudnia.