Galeria Warszawa Wschodnia to miejsce, gdzie spotkacie sztukę nie tylko na talerzu. Mistrzowska oferta kulinarna Restauracji została tu uzupełniona o walory artystyczne.
Celem Galerii jest propagowanie sztuki fotograficznej jako sztuki użytkowej poprzez prezentację prac w naturalnym dla życia restauracyjnym środowisku, a nie w zamkniętych galeriach. W Galerii Warszawa Wschodnia odbywać się będą wystawy czasowe, raz na kwartał. Każdą wystawę otwierać będzie wernisaż z bankietem dla osób reprezentujących media, showbiznes oraz świat wnętrzarski. Oprawą każdego wydarzenia będzie koncert muzyczny młodych polskich artystów. 

Premiera Galerii Warszawa Wschodnia oraz galerii fotografii autorskiej WallArtNow odbyła się trzeciego kwietnia 2017 roku. Podczas pierwszej wystawy zostały zaprezentowane prace artystów z portfolio galerii WallArtNow. W trakcie premierowego wieczoru zaprezentowano prace francuskiej artystki Francoise Gaujour oraz Polaka Patryka Bułhaka. Zostały one wyselekcjonowane wspólnie ze współproducentem wydarzenia - Olivierem Janiakiem.

Zdecydowaliśmy się zaprosić do udziału w wystawie uznaną artystkę i debiutanta. Jak wszystkich artystów reprezentowanych przez WallArtNow, charakteryzuje ich nie tylko wysoki poziom techniczny, ale przede wszystkim charyzma i uwodzące, skłaniające do refleksji, wzbudzające emocje spojrzenie na rzeczywistość” - mówi współorganizator wydarzenia.

Relację z oficjalnego otwarcia zobaczycie w naszej galerii. 
Zachęcamy do odkrycia na własną rękę tej niezwykłej przestrzeni. 

Galeria Warszawa Wschodnia w restauracji Warszawa Wschodnia, Soho Factory, Mińska 25, Warszawa