Acanto

Wśród propozycji, które pozwolą nadać łazience wyjątkowy charakter, warto zwrócić uwagą na kolekcję Geberit Acanto. Znajdziemy w niej zarówno łazienkowe meble, jak i ceramikę. Co najważniejsze – wszystkie te elementy doskonale do siebie pasują. Pozwala to nie tylko osiągnąć estetycznie spójny efekt, a także ułatwia projektowanie całej łazienki. Poszczególne elementy kolekcji można swobodnie zestawiać. Łatwo jest wtedy optymalnie wykorzystać całą dostępną przestrzeń. Szafki łazienkowe w pięknych, ponadczasowych kolorach czy tablica magnetyczna ze swobodnie przesuwanymi półeczkami to inspirujące rozwiązania, które sprawiają, że łazienka nabiera nowego blasku i staje się po prostu bardziej komfortowa. Projektanci zadbali o to, by wszystkie materiały i faktury w ramach kolekcji idealnie do siebie pasowały. Dotyczy to oczywiście także ceramiki o czystych, organicznych, miękkich liniach. Umywalki są dostępne w rozmaitych rozmiarach i modelach tak, by zapewnić perfekcyjne dopasowanie i możliwość aranżowanie przestrzeni według naszych potrzeb. Oto filozofia Geberit Design Meets Function w praktyce.

DuoFresh

Nic tak nie psuje atmosfery w łazience jak niepożądane, nieprzyjemne zapachy. Chemiczne odświeżacze potrafią pogorszyć sytuację. Na szczęście Geberit ma proste i skuteczne rozwiązanie. System DuoFresh to ubiegłoroczna nowość i absolutny przełom na rynku. System ten automatycznie zasysa powietrze bezpośrednio z muszli WC, filtruje i wypuszcza czyste. Wystarczy jedno dotknięcie. Dyskrecja i skuteczność zapewnione. Do tego żadne zbędne czy nieestetyczne elementy nie pojawiają się w przestrzeni łazienki, bo cały system po prostu ukryty jest w ścianie. Dodatkowo, moduł DuoFresh może być wyposażony w delikatne, przyjazne dla użytkownika oświetlenie orientacyjne, które idealnie sprawdza się w nocy.

AquaClean

Nowoczesne rozwiązania sprawiają, że nasze łazienki nie tylko prezentują się pięknie, lecz także są komfortowe jak nigdy dotąd. Przyjrzyjmy się na przykład toaletom myjącym Geberit AquaClean. Tylko na pierwszy rzut oka przypominają one tradycyjne, chociaż pięknie zaprojektowane toalety. Okazuje się jednak, że oferują imponujący zakres funkcji. Podstawowa z nich to oczywiście mycie ciepłą wodą – najbardziej skuteczna forma dbania o higienę intymną. W idealnie dopracowanym wydaniu Geberit AquaClean funkcja ta gwarantuje wyjątkowy komfort oraz niezrównane uczucie świeżości i czystości przez cały dzień. Toalety Geberit AquaClean są proste w obsłudze, a przy tym dają możliwość dopasowania funkcji do wymagań użytkownika. Można precyzyjnie regulować siłę i temperaturę strumienia wody, a działanie oscylującego natrysku jest dopracowane do perfekcji. Toaleta AquaClean nie zajmuje więcej miejsca niż zwykła miska WC, wprowadza jednak do każdej łazienki całkiem nową jakość.