Loft Hair Emergency to pracownia fryzjerska mieszcząca się w jednym z magazynów Fortu Mokotów w Warszawie. Jej wnętrze to dzieło pracowni Poco Design. Projekt został właśnie doceniony w konkursie European Property Awards 2019-2020 w kategorii Leisure Interior.  
Wnętrze jest wysokie, ma antresolę, a do tego przeszkloną elewację. To, co przede wszystkim je wyróżnia to swoista „gra” luster. Stanowiska fryzjerskie są tu bowiem mobilne, dzięki czemu swobodnie „wychodzą” w przestrzeń. Operowanie taflami daje ciekawy efekt, multiplikuje przestrzeń tworząc za każdym razem inną aranżację. Kolorystyka salonu oparta jest na kontraście czerni i bieli. Całość uzupełniają mocne akcenty kolorystyczne w postaci, turkusowej sofy, śliwkowych foteli, a przede wszystkim malarstwa współczesnego artysty, Darka Pali. Niezbędne mocne oświetlenie przestrzeni oraz stanowisk fryzjerskich tworzy pajęczyna z kolorowych kabli wraz z ledowymi żarówkami.

„To dla mnie ogromne wyróżnienie, ale też duże zobowiązanie. Powierzono nam rewitalizacje magazynu znajdującego się w magicznym i historycznym miejscu. Jestem szalenie szczęśliwa, iż sprostaliśmy temu zadaniu. To, co zrobiliśmy to dopiero początek drogi do tego, by nasze projekty stały się rozpoznawalne na mapie całej Europy.” - mówi Patrycja Suszek-Rączkowska, autorka projektu, architekt wnętrz, właścicielka pracowni Poco Design.