Trzeci sezon "Stranger Things", produkcji braci Duffer będzie miał swoją premierę 4 lipca, czyli w amerykański Dzień Niepodległości. W serialu Netflixa zobaczymy wszystkich aktorów z poprzednich dwóch sezonów. Zupełnie nową postać zagra za to córka Umy Thurman i Ethana Hawke’a – Maya Hawke. Mieszkańcom Hawkins znowu zagrozi niebezpieczeństwo. 

Ten serial pobił rekord oglądalności na Netflix! Chodzi o produkcję, która miała premierę na początku lipca >>

Serial, którego akcja toczy się w latach 80. ma oddaną rzeszę fanów. Na rynku pojawiają się oczywiście związane z produkcją kolekcje ubrań (jak na przykład ta we współpracy z H&M) i rozmaite gadżety (klocki LEGO, planszówki). Nowością jest etui na telefon, które Netflix przygotował razem z T-Mobile. T-ALKIE zmieści współczesnego smartfona, wygląda jednak jak krótkofalówka z ubiegłego wieku. Znaki szczególne? Nostalgiczny design z tamtej epoki, charakterystyczna antenka i czerwone diody. Ten dodatek już wkrótce będzie można wygrać. Jak? Tego jeszcze nie wiemy. Trzeba obserwować instagramowy profil T-Mobile. 4 lipca powinny pojawić się szczegóły konkursu.  

PS. Czy wiecie już, że aktorzy "Stranger Things" pojawią się na festiwalu Open'er w Gdyni? Caleb McLaughlin i Finn Wolfhard spotkają się z fanami pierwszego dnia imprezy, czyli już jutro w specjalnie zaaranżowanej strefie Alter Stage.