ELLE Decoration 4/2022

Najnowsze ELLE Decoration już w kioskach. Przed Wami 6 najważniejszych powodów, dla których warto po nie sięgnąć. 

1.    Lubicie inspirujące wnętrza? W tym numerze przygotowaliśmy dla was aż 89 stron wnętrz – zachwycających, inspirujących i bardzo różnorodnych, tak jak ich niebanalni właściciele. Zapraszamy was do pełnego etnicznych akcentów berlińskiego mieszkania, należącego do twórców kolektywu artystycznego Slavs and Tatars, oraz do przypominającego silos domu w Pretorii, stolicy RPA. Do domu diwy historii designu i sztuki, Beaty Bochińskiej, i do wyrafinowanego penthousu w centrum Warszawy, gdzie wiele egzemplarzy światowego designu miało swoją polską premierę. Do niezwykle otwartego i przytulnego mieszkania sześcioosobowej rodziny, do starej kamienicy we Wschowej i na gdańskie poddasze.
2.    Akcja: salon! Prezentujemy pomysły na living roomy urządzone zgodnie z najnowszymi trendami. Sprawdźcie, jaki styl jest wam najbliższy i co daje wam największy komfort. I do dzieła!
3.    Intryguje was łączenie tradycji i nowoczesności? Zobaczycie jak światowi projektanci zinterpretowali klasyczne krzesło Monsieur Dior.
4.    Rozstrzygnięcie EDIDA 2022 – poznacie najlepszych z najlepszych designerów roku, a wśród nich znajdziecie pierwszego w historii Polaka, Marcina Rusaka! Bądźcie dumni, tak jak my!
5.    Zdradzimy wam też prawdziwe imię twórcy słynnej marki Ted Baker, bo żaden z wielu brytyjskich Tedów Bakerów nie jest ojcem tych wspaniałych angielskich ogrodów na tapetach i tkaninach.
6.    Na koniec (lub na początek!) porozmawiamy o kobietach w architekturze – w końcu ELLE znaczy ONA 