O tym, że awokado jest bardzo zdrowe, wiedzą chyba wszyscy. Owoc zyskał kultowy status szczególnie wśród millenialsów. Podobno tost z awokado to ich ulubione śniadanie! Niektórzy nawet wykorzystują go jako opakowanie-szkatułkę na pierścionek zaręczynowy! W odpowiedzi na tę popularność wyszukaliśmy dziesięć fajnych gadżetów do domu właśnie z awokado w roli głównej. Na pewno podbiją serca fanów tego przysmaku. Macie więc gotowe pomysły na prezenty.

Chyba najbardziej zauroczyła nas pościel od Urban Outfitters, chociaż ich kubeczek w awokado także cieszy delikatnym szykiem retro. Dla osób praktycznych znaleźliśmy pojemniki do przechowywania awokado (oczywiście w kolorze i kształcie ukochanego owocu). Wśród naszych propozycji jest i książka kucharska! Przepisy? Oczywiście z avokado w roli głównej! Skarpetki z hasłem Avocado Nut i etui na telefon przypadną do gustu fanom zielonej przekąski. Robiona na szydełku podusia w kształcie owocu to już miód na serce każdego prawdziwego avocado lover! Na koniec przypominamy jeszcze o specjalnym nożu do krojenia awokado

Jeśli widzieliście jeszcze jakieś inne ciekawe akcesoria z awokado dajcie nam znać w komentarzach. Chętnie dodamy je do naszej galerii.