Wraz z nadejściem wiosny pojawia się więcej smakowitych, pachnących, zdrowych produktów i chyba znacznie chętniej przyrządzamy lekkie przekąski i potrawy. Te wiosenne dania wspaniale wyglądają w pastelowych naczyniach.

Nowa, pastelowa kolekcja DUKA wnosi do kuchni i jadalni wiosenny, pogodny nastrój.
Zastawie stołowej w delikatnych odcieniach mięty, różu i gołębiej szarości, towarzyszą pastelowe, praktyczne tekstylia kuchenne oraz ceramiczne naczynia do pieczenia. Te wymienione  jako ostatnie - osiem ceramicznych naczyń do pieczenia - są dostępne w dwóch świetnie (także razem)  wyglądających kolorach: pastelowym różowym i szarym ( to zestaw z naszej najnowszej okładki ELLE Decoration). Formy są wyposażone w praktyczne uchwyty, a okrągłe naczynia dodatkowo w pokrywki. W skład linii wchodzą także ramekiny (kokilki). Produkty są nie tylko praktyczne, ala także ładne - można w nich nie tylko przygotowywać, ale także serwować słodkie lub wytrawne specjały.

W nowej kolekcji marki DUKA znajdziemy wspomniane efektowne i praktyczne domowe tekstylia do jadalni i kuchni: fartuch, rękawicę kuchenną, bieżniki oraz podkładki, ściereczki i serwetki. Wszystkie tekstylia komponują się idealnie z pozostałymi produktami z wiosennej linii – ceramicznymi naczyniami, pojemnikami oraz dekoracjami w radosnych kolorach.

DUKA - pastelowa wiosenna kolekcja. GALERIA>>>>

Opracowanie: Ela Stasiak