Dziś zapraszamy Was do obejrzenia ciekawego mieszkania na jednym z nowych, łódzkich osiedli. 130 metrowy lokal składa się z części dziennej, dwóch sypialni, gabinetu, łazienki dla gości, pokoju kąpielowego z sauną, części dziennej oraz dużego tarasu. Za aranżację wnętrza odpowiada biuro architektoniczne OSOM group. 

- Skupiliśmy się na wysokiej jakości, ponadczasowych materiałach wykończeniowych, takich jak drewniane podłogi, czy zabudowy meblowe wykonane z forniru. Całość utrzymana jest w barwach naturalnych- biel ścian i jasny, drewniany parkiet równoważone meblami wykonanymi z forniru w ciemniejszym odcieniu, oraz płytkami wielkoformatowymi we wzór lastryko - tłumaczą architekci OSOM group. W środku trochę nowoczesnych rozwiązań, ale również sporo z ducha mid-century modern. 

W holu natrafiamy na okrągłe lustro i meblową zabudowę kryjącą z jednej strony pralnię, a z drugiej pokój kąpielowy. W tym ostatnim  Poza wanną wolnostojącą i prysznicem znajdziemy w nim także dwuosobową saunę typu infrared. Pomieszczenie zwieńczone zostało drewnianym sufitem, który nadaje łazience indywidualnego charakteru. Toaleta dla gości utrzymana jest w podobnej - szarej kolorystyce z dodatkiem drewna. Tym razem jednak architekci zdecydowali się na grafitową ceramikę.

Część dzienna dzieli się na trzy strefy. Mamy tu aneks kuchenny z wyspą, jadalnię (nad stołem lampa od Louis Poulsen) oraz miejsce do wypoczynku z musztardową sofą, fotelem retro i ścianką telewizyjną (na komodzie vintage oprócz odbiornika mamy też gramofon, wyżej miejsce na podręczny księgozbiór). Część ścian wykończono tu płytami fornirowanymi. W części kuchennej zrezygnowano z górnej zabudowy na rzecz otwartej półki eksponującej ciekawą ceramikę, czajniczki i plakat. Jest też barek z przegródkami na leżakujące wina. Naszą uwagę zwróciły też interesujące wazony. Model w bąbelki to bestseller z H&M HOME