W styczniu pisaliśmy Wam o wyjątkowych, pływających domach z widokiem na rafę koralową - Floating Seahorses. W kwietniu powracamy z podobnym tematem. Domki HT Houseboats są wprawdzie trochę mniejsze i nie tak luksusowe jak te z Dubaju, bez podwodnych sypialni, ale za to cumują w Polsce, w Mielnie, tuż obok Bałtyku, na jeziorze Jamno. 

Domki, a właściwie pływające łodzie, są różnej wielkości. Wyróżnia je elewacja ze skandynawskiego świerku lub modrzewia syberyjskiego i spore przeszklenia zamiast tradycyjnych okien. W każdym obiekcie jest aneks kuchenny i łazienka, sypialnia oraz część dzienna z telewizorem. W niektórych domkach na wyposażeniu są też sauny, kominki i motorówki. Najważniejsze rzeczy to jednak w naszym odczuciu drewniany balkon-pomost dający możliwość bezpośredniego korzystania z bliskości wody i słoneczny taras na dachu. Atutem takich pływających domów jest także ich mobilność. Houseboat może pływać po całym akwenie, oczywiście stosując się do obowiązujących na nim przepisów i regulacji. Cena wynajęcia domku zależy oczywiście od jego wielkości, wyposażenia i terminu  przyjazdu.

Jeśli więc kochacie polskie morze, a zamiast rozstawiania parawanu na plaży wolicie wygrzewać się na pływającym po jeziorze tarasie, HT Houseboats wydają sie być opcją idealną. Brzmi jak świetny plan na majówkę, prawda?

A tutaj wakacyjne propozycje z naszego sklepu: