Końcówka lat 80 i początek 90 to czas świetności sitcomów. Pamiętacie Pełną Chatę (hit amerykańskiej telewizji ABC, u nas emitowany swego czasu przez TVP i RTL7)? To serial o wdowcu wychowującym trzy córki. W codziennych obowiązkach starali mu się pomóc najlepszy przyjaciel Jooey i szwagier Jesse. To właśnie wtedy debiutowały siostry Mary-Kate i Ashley Olsen. Dom filmowej rodziny wystawiono właśnie na sprzedaż. Nieruchomość znajduje się w San Francisco i kosztuje 5,99 miliona dolarów. 

Dom zbudowany został przez architekta Charlesa Hinkela Lewisa w wiktoriańskim stylu. W środku mamy charakterystyczne detale takie jak ozdobne listwy, wysokie sufity i korynckie kolumny. Dom ma cztery sypialnie, cztery łazienki i duży, otwarty salon. Do tego kuchnia wykończona marmurem Oro i urządzeniami Viking, pralnia i całkiem spory ogródek. Fasadę domu w 2016 roku pomalowano ponownie na kolor jasnoszary (taki sam jak w serialu). Charakterystyczne czerwone drzwi tym razem są czarne. Wnętrze domu nie przypomina serialowego planu. W środku króluje biel zestawiona z szarością, beżem, niebieskościami i jasnym drewnem. 

Nowi właściciele nieruchomości będą musieli liczyć się z częstymi wizytami gości. Przed domem zatrzymują się często fani Pełnej Chaty, robią zdjęcia, dopytują o szczegóły. No cóż, to cena telewizyjnej popularności. Szczegóły oferty znajdziecie TUTAJ.