Kto lubi amerykańskie wnętrza niech czym prędzej zagląda do naszej galerii. Dziś dom z USA, w dodatku z widokiem na ocean. 
Za ten projekt i jego realizację odpowiada Lisa Melone Cloughen z Melone Cloughen Interiors. Absolwentka historii sztuki i projektowania wnętrz tak buduje atmosferę, by jej klienci mogli cieszyć się eleganckimi mieszkaniami, które jednocześnie sprzyjają odprężeniu. 

Co mamy w środku? Pięć sypialni, kuchnię, obszerny salon oraz łazienki. Wszystko to zostało urządzone z myślą o młodej, aktywnej rodzinie spędzającej tu weekendy i wakacje oraz o ich gościach. Jest więc salon z wygodnymi sofami, fotelami i kominkiem oraz bajecznym widokiem na wodę. Kolorystyka? Głównie beż odzwierciedlający kolor piasku za oknem. Znajduje się tu także mniejszy salonik z fotelami z rattanową plecionką i kolonialną szafą. W tych pomieszczeniach rodzina z pewnością miło spędza wspólny czas.

Kuchnia w tym domu to już amerykańska klasyka gatunku - wzorcowa wręcz zabudowa plus zlew pod oknem. Jest także wyspa oraz stół z marmurowym blatem. Sypialnie urządzono prosto korzystając przy tym z nadmorskiej kolorystyki: beży, niebieskości i spłowiałych zieleni. W domu pojawiają się oczywiście akcenty charakterystyczne dla stylu Hampton: połączenie bieli i granatu, a także dekoracje i akcesoria z motywem marynistycznym, muszlami, koralowcami.

Niewątpliwie dodatkowym atutem domu tuż przy plaży jest doskonała do wypoczynku weranda wykonana z mahaniowego drewna odpornego na działania wiatru i soli morskiej.