Jak wyczarować we wnętrzu klimat chatki ukrytej w lesie przed cywilizacją?

Bardzo prosto - za pomocą odpowiednich dodatków! Akcesoria "dla drwala" świetnie prezentują się w mieszkaniach w bloku, szczególnie tych zaaranżowanych w stylu rustykalnym, vintage i industrialnym.

To nie jest propozycja dla osób, które lubią nieskazitelnie wyglądające rzeczy z masowej produkcji. Przedmioty "dla drwala" nie są bowiem idealne – charakteryzuje je surowa wręcz prostota i niezbyt dokładne wykończenie, tak jakby wyszły spod niewprawnej ręki osadnika na Dzikim Zachodzie. I właśnie w tym tkwi ich oryginalna uroda!

W lesie najłatwiej o skóry zwierząt i drewno. Nie może więc zabraknąć tych materiałów w leśnej chatce. Mogą to być futrzane dywaniki albo poduszki z delikatnej skóry z futrzanym wykończeniem. Również wyroby z drewna nie powinny wyglądać na nowe. Ciekawie będą wyglądać odpowiednie tekstylia - dywaniki z pasków bawełnianych tkanin. Nic dziwnego, że do złudzenia przypominają dawne gałgankowe chodniczki zrobione z pociętych na kawałki resztek ubrań, bo także zostały wykonane ręcznie z materiałów z recyklingu. Dobrze z nimi komponują się zarówno pod względem stylu, jak i kolorystyki, poduchy i pledy z grubej bawełny w kratę, tkaniny wyglądającej, jakby była przeznaczona na koszule kowbojów.

Ozdoby muszą być równie niewyszukane jak reszta wyposażenia. Mogą to być np. butle z malowanego na kilka kolorów szkła. Wraz z suchą gałęzią albo polnym kwiatem wystarczająco udekorują wnętrze. 

Dom (nie tylko) dla drwala - galeria>>