Siódma edycja programu Top Model trwa w najlepsze. Modelki i modele poddali się metamorfozom. TUTAJ sprawdzicie jak wyglądali przed i po zmianie fryzury. 

Luksusowa willa pod Warszawą oczarowała uczestników Top Model. Wcale nas to nie dziwi. Nowoczesna architektura domu, dużo szkła, basen, jacuzzi i ogród robią spektakularne wrażenie. W willi znajdują się dwie sypialnie (męska i damska) z łóżkami piętrowymi. Jest też trzecia, urządzona bardzo komfortowo, przeznaczona dla zwycięzców zadań z poszczególnych odcinków. Oprócz tego mamy duży salon z wygodnymi kanapami modułowymi, jadalnię z kominkiem, kuchnię z marmurowym blatem pełną świeżych ziół i bajeczne łazienki. Jest więc sporo miejsca na relaks po trudach programu. 

"Jak zobaczyłam pierwszy raz dom Top Model to zaparło mi dech w piersiach." - tak o willi powiedziała Kasia Szklarczyk. "Jest tak luksusowo bardzo. I można się poczuć kimś innym." - dodała Julia Frankowicz.

W galerii mamy dla Was kilka screenów z programu. Widać na nich wiele szczegółów wnętrza domu z programu Top Model. Odcinki zobaczycie bezpłatnie w serwisie VOD player.pl.