Dom Milli Jovovich i Paula W.S. Andersona

posiadłość w śródziemnomorskim stylu Milla Jovovich i jej mąż Paul W.S. Anderson kupili w 2008 roku. Rezydencja w Beverly Hills przywodzi na myśl uroczą, toskańską wioskę. Winorośl, cyprysy, kamienne alejki do tego budynki z dachami w kolorze terakoty rozrzucone na całej działce. Od frontu mamy tu dom dla gości (z podziemnym garażem), długi podjazd prowadzi do budynku głównego. Na terenie posiadłości znajduje się także mały domek z oddzielną kuchnią i łazienką. Milla i Paul wprowadzili tu wiele udogodnień i przeżyli mnóstwo dobrych chwil. Teraz jednak para chce zamieszkać w bardziej nowoczesnej rezydencji w Hollywood Hills. Rezydencja w toskańskim stylu trafiła więc właśnie na sprzedaż. Cena? 14 milionów dolarów. 

Toskańska rezydencja - wnętrza i posiadłość

W głównym domu mamy ogromny salon z kominkiem, jadalnię (znalazło się tu miejsce także na fortepian), kuchnię z wyspą i sprzętem Viking, bibliotekę, sypialnie i łazienki. Do tego kino domowe, duża garderoba, siłownia. Ogromnym atutem są częściowo zadaszone przestrzenie otwarte na ogród. Można tu odpocząć, zjeść, poczytać, schować się przed kalifornijskim słońcem będąc jednocześnie cały czas na świeżym powietrzu. Wnętrze domu także utrzymano we włoskim stylu (białe tynki, kamienne podłogi, trawertyn, ciemne drewno, kute żyrandole, gliniane donice z drzewkami oliwnymi i cytrynowymi). - Kuchnia jest najlepsza na świecie, jeśli lubisz gotować i spędzać czas z rodziną. Tam było główne centrum domu. Gotowałam i wszyscy siadaliśmy razem - opisywała Jovovich. Atutem jest także piękny basen i wypielęgnowana zieleń na terenie posiadłości. 

_________

W ELLE.pl na co dzień informujemy Was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym ciężkim czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. Tutaj dowiecie się jak pomagać, sprawdzicie gdzie trwają zbiórki i przeczytacie co zrobić, aby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach: pomoc dla Ukrainy