Ten dom stworzony przez pracownię Kamelonlab jest inny od wszystkich. Architekci Kuba Woźniczka i Rafał Specylak stanęli przed trudnym zadaniem zaprojektowania budynku na dość wąskiej, leśnej działce. Dom miał być prosty, zintegrowany z otoczeniem, łatwy w sprzątaniu, bez typowej klatki schodowej, a do tego funkcjonalny. Po wzięciu pod uwagę wszystkich wymagań inwestorów Kameleonlab stworzyło budynek, który swą formą przypomina klocek z Tetris. Dom przesunięty jest maksymalnie do wschodniej granicy działki. Od tej strony znajduje się również wejście z przeszkleniem z translucentnego szkła profilowego. Duże okna wyłapujące maksimum światła i taras znajdują się po zachodniej stronie budowli.

Ale nie tylko geometryczny, klockowaty kształ wpada w oko i zachwyca w tej realizacji. Dom idealnie bowiem wtapia się w krajobraz za sprawą elewacji z malowanego na czarno drewna. Deski ułożono pionowo, a zastosowana farba nie jest do końca kryjąca. W efekcie budynek, mimo swego oryginalnego ksztaltu, zdaje się znikać w otoczeniu drzew na działce.

Wnętrze domu jest jasne i przestronne Ciekawym elementem są schody jakby zawieszone w powietrzu. Las zdaje się tu zaglądać do środka przez duże szyby. 
Co powiecie na takie architektoniczne Tetris? Nam marzy się takie osiedle rodem z Game Boy'a.