Holenderska aktorka znana przede wszystkim z roli Melisandre w serialu Gra o tron wystawiła właśnie na sprzedaż swój apartament w samym sercu Amsterdamu. Dzięki temu możemy zajrzeć do środka.

Gwiazda kupiła to mieszkanie w 2009 roku i podobno na początku zmagała się w nim z drobnymi problemami jak na przykład wybrzuszona podłoga z drewna. Ten dom wybudowano w 1876 roku, także takie rzeczy specjalnie nie dziwią. Problemy najwyraźniej zostały już zażegnane, bo wnętrze, przynajmniej na zdjęciach, wygląda teraz dobrze. Carice van Houten mimo wszystko jednak postanowiła się z nim rozstać. Apartament można obecnie nabyć za 1,5 miliona euro. 

Wnętrze jest jasne, a do jego atutów należy z pewnością duży salon. Mieści nie tylko komplet wypoczynkowy, stół, przy którym można zjeść posiłek, ale także fortepian. Salon łączy się z kuchnią. Tutaj mamy drewnianą zabudowę (w tym sporą wyspę kuchenną). Mamy tu trzy sypialnie: pokój syna aktorki, sypialnię zieloną i białą. Ta jasna, uzupełniona jest kolorowymi dodatkami.  Wypatrzyliśmy w niej miedzy innymi łóżko MALM z IKEA. Serialowa Melisandre musi lubić kwiaty - naprawdę sporo ich w tym wnętrzu.  To, co jeszcze może się spodobać w mieszkaniu to spory taras na dachu. Można na nim z powodzeniem wypocząć na świeżym powietrzu.  
Jeśli jesteście ciekawi jak mieszka inna gwiazda serialu Gra o tron - Emilia Clarke, odtwórczyni Daenerys Targaryen, kliknijcie koniecznie  TUTAJ