Najpiękniejsze i najbardziej luksusowe świece zapachowe oprócz tego, że pozwalają się zrelaksować i dają romantyczne światło, to jeszcze pachną jak najpiękniejsze perfumy. Już nie tylko nutami kwiatowymi, ale również zapachami starożytnego monastyru, orientalnego targu, pałacu maharadży, a nawet szampana! Producenci luksusowych świec zapachowych prześcigają się w pomysłach zarówno aramatów, jak i opakowań zapraszając do współpracy znanych designerów i projektantów mody, którzy dbają o efektowne ich opakowanie. 

Ten niewielki przedmiot może w szybki sposób odmienić wnętrze, wystarczy postawić go w salonie na widocznym miejscu, zapalić i cieszyć się niepowtarzalnym aromatem roznoszącym się po całym pomieszczeniu, które od razu robi się bardziej przytulne. 

Do producentów najbardziej luksusowych świec należą między innymi marki: Diptique, Byredo Parfums, Cire Trudon. To niszowe marki, których świece zyskały już statut kultowych. Jedną z najbardziej porządanych świec jest ta zaprojektowana przez Toma Dixona w srebrnym, złotym lub miedzianym opakowaniu z marmurową pokrywką-podstawką używaną zamiennie. 

Luksusowa świeczka może stać się idealnym dodatkiem na jesienne dni do naszego wnętrza lub materiałem na prezent dla bliskich osób. 

Dekoracje wnętrz: luksusowe świeczki zapachowe - galeria>>